top of page

O nas

Cześć jesteśmy Ada i Olga,

Interesujesz się chemią i kosmetologią? Szukasz rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji? Chcesz w łatwy sposób poznać branżowe zagadnienia? 

 

Kosmos w Słoiczku to idealne miejsce dla Ciebie! 


Chemia i kosmetologia towarzyszyły nam już od czasów studiów, a całe nasze życie zawodowe kręci się wokół kosmetyków i detergentów. Od ponad 13 lat zgłębiamy zakamarki tego świata, który nieustannie się powiększa i stawia przed nami nowe wyzwania.


Połączyła nas praca, gdzie razem mamy możliwość poznawania tej gałęzi przemysłu „od zaplecza”. Po epizodzie kręcenie mas kosmetycznych i stukanie szkłem laboratoryjnym przeszłyśmy na drugą stronę mocy. Obecnie pracujemy w firmach zajmujących się doborem surowców kosmetycznych dla producentów kosmetyków i detergentów. Mając kontakt ze światowymi dostawcami komponentów poznajemy trendy zanim jeszcze wkroczą na sklepowe półki :)

Wspólne zamiłowanie do odkrywania świata, dobra energia, humor i podobne podejście do życia sprawiły,  że połączyłyśmy siły. Na bieżąco poprowadzimy Cię przez morze trendów i w jasny, zrozumiały sposób wytłumaczymy chemiczne zawiłości. Nie zabraknie również podróży w samo serce branży.


Ada, optymistka z urodzenia, zdeterminowana z zawodu. Zawsze brnie do przodu, a żadne problemy nie są jej straszne. Podróżowanie to jej drugie imię, a przebywanie zbyt długo w jednym miejscu to dla niej udręka.


Olga, cięty humor to jej ulubiona broń. Kocha poznawać nowe miejsca i kolekcjonować doświadczenia. Do każdego zadania podchodzi z zaangażowaniem i determinacją. W sytuacjach kryzysowych zawsze może liczyć na pocieszenie ze strony jej mopsa - Vincenta.

 

Razem tworzymy Kosmos W Słoiczku i wspólnie przybliżymy Wam tajniki całej branży kosmetycznej.

Cieszymy się, że zajrzałeś do naszej galaktyki ! 

Kosmos w Słoiczku
Kosmos w Słoiczki
bottom of page